Menu Zamknij

Salon

Hair Space to miejsce, w którym odmienią Państwo swój wygląd, dokonując spektakularnej metamorfozy fryzury, zetną lub zafarbują włosy, uczeszą je na specjalne okazje, a także poddadzą się serii odżywczych czy pielęgnacyjnych zabiegów. Wszelkie usługi fryzjerskie, które proponujemy, są wykonywane przez doświadczonych specjalistów, przy użyciu nowoczesnych technologii i urządzeń oraz produktów najwyższej jakości ‒ w pełni bezpiecznych dla włosów i skóry głowy.

Profesjonalny zespół

Chcemy spełniać potrzeby wszystkich Klientów, dlatego cyklicznie bierzemy udział w branżowych szkoleniach, zarówno w roli uczestników, jak i prowadzących. Nieustanne poszerzanie umiejętności i przyswajanie wiedzy z dziedziny fryzjerstwa sprawiło, że nasz zespół profesjonalistów proponuje szereg usług, np.:

Pasjonuje nas również trychologia. Pracujący u nas specjalista, mgr trycholog wykona infuzję tlenową, dermapen, mezoterapię oraz zajmie się leczeniem różnorodnych problemów skóry głowy i wypadania włosów.

Wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni

Poza świetnym personelem, który doradzi w doborze fryzury i perfekcyjnie ją wykona, nasz salon fryzjerski cechuje wiele innych, istotnych zalet. Warto wspomnieć o idealnym położeniu w Gdyni oraz o przyjaznym, nowocześnie urządzonym wnętrzu, w którym miło się przebywa. Dla osób, które chcą, aby poszczególne zabiegi odbywały się w kameralnej atmosferze, w odosobnieniu, przygotowaliśmy pomieszczenie VIP. Tym, którym zależy na profesjonalnej pielęgnacji włosów na co dzień, oferujemy serię włoskich kosmetyków. Można je u nas nabyć w atrakcyjnej cenie.

Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych Klientów, zachęcamy do umówienia wizyty. Wszelkie wątpliwości chętnie rozwiejemy osobiście, a także telefonicznie lub mailowo.