Menu Zamknij

Botox

Wśród wielu zabiegów fryzjerskich, które profesjonalnie wykonujemy w naszym salonie w Gdyni, znajduje się botox. Ta innowacyjna regeneracja włosów cieszy się ogromną popularnością. Odbudowuje zniszczone pasma, w efekcie czego odzyskują one swój blask, stają się miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku.

Jeżeli zależy Państwu na perfekcyjnym odżywieniu kosmyków, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Używamy najnowocześniejszych sprzętów i technologii oraz produktów najwyższej jakości, które doskonale wpływają na wygląd fryzury. Wyspecjalizowana kadra pracowników, którzy nieustannie poszerzają swoje umiejętności, uczestnicząc w branżowych szkoleniach, miła atmosfera i przytulne wnętrza to kolejne zalety przemawiające za umówieniem wizyty. Proponujemy również skorzystanie z osobnego pomieszczenia VIP, w którym wykonujemy różnorodne usługi premium.

Zalety botoxu

Proponowany w naszym salonie botox to nieinwazyjny zabieg, który przynosi włosom mnóstwo korzyści, między innymi:

  • dogłębnie odżywia,
  • regeneruje zniszczone pasma,
  • poprawia ogólną kondycję kosmyków,
  • sprawia, że włosy są miękkie i lśniące.

Botox, którego celem jest regeneracja włosów, można wykonać o każdej porze roku. Szczególnie polecane jest zrobienie go jesienią, gdy fryzura po letnich miesiącach jest zniszczona po słonecznych i morskich kąpielach. Zalecany jest również po farbowaniu czy rozjaśnianiu.

Botox – skuteczna regeneracja

Nieinwazyjny botox, który oferujemy w naszym profesjonalnym salonie fryzjerskim w Gdyni, to specjalnie skomponowana porcja składników odżywczych, takich jak m.in.: kwasy owocowe, kwas hialuronowy, mocznik zmiękczający, które świetnie wpływają na kondycję kosmyków. Dzięki nim odbudowa włosa jest prosta i skuteczna.

Proponujemy dwa rodzaje tej usługi: platinum i organic, które indywidualnie dostosowujemy do potrzeb i wymagań danego Klienta. Każda z nich działa przede wszystkim odżywczo. Nie ma przeciwwskazań do ich wykonania. Nie wypływają destrukcyjnie na fryzurę, nie osłabiają cienkich kosmyków. Są w pełni bezpieczne i polecane osobom o każdym typie włosów. Efekty są widoczne natychmiast po zrealizowaniu zabiegu.

Zachęcamy także do zapoznania się z opisem pozostałych usług, które realizujemy w naszym salonie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, wykonanie poszczególnych zabiegów na najwyższym poziomie, miłą atmosferę i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do umówienia wizyty już dziś. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszelkie wątpliwości rozwiejemy osobiście w salonie w Gdyni, mailowo lub telefonicznie.