Menu Zamknij

Barberstwo

Specjalnością salonu Hair Space jest fryzjerstwo męskie, dlatego proponujemy również usługi doświadczonego barbera. Oferujemy strzyżenie brody oraz zarostu według sprawdzonych technik, które pozwalają uzyskać świetne rezultaty. Korzystamy z najlepszych kosmetyków wyprodukowanych przez markę Alter Ego Polska, której jesteśmy ambasadorem. Nasza siedziba znajduje się na terenie Gdyni, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców miast i okolic!

Każdy barber pracujący w naszym studio oferuje strzyżenie męskie na najwyższym poziomie. Wszyscy pracownicy mają niezbędne certyfikaty, które uzyskali uczestnicząc w prestiżowych kursach poświęconych fryzjerstwu. Jednak przede wszystkim codzienna praca w Hair Space to dla nich prawdziwa pasja i przyjemność. Dlatego każdy Pan rezerwujący u nas wizytę wyjdzie z salonu zadowolony z uzyskanych efektów oraz przyjaznej atmosfery, która zawsze u nas panuje.

Strzyżenie męskie w Hair Space

Podstawą pracy barberów z Hair Space jest strzyżenie męskie zgodne z aktualnymi trendami, które bezpośrednio nawiązują do tradycyjnej sztuki berberskiej. Jako specjaliści zawsze podpowiemy styl brody najlepiej pasujący do owalu twarzy i kształtu głowy, dzięki któremu zyska się modny i przede wszystkim bardzo atrakcyjny wygląd. Nasza oferta przygotowana dla Panów jest bardzo rozbudowana i obejmuje między innymi:

  • trymowanie zarostu,
  • strzyżenie brody,
  • retuszowanie siwizny.

Jeśli chcesz cieszyć się nowym, eleganckim wyglądem zgodnym z aktualnymi trendami mody, umów wizytę u barbera w naszym salonie fryzjerskim Hair Space zlokalizowanym w Gdyni! Proponujemy także wiele profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych z zakresu fryzjerstwa męskiego oraz trychologii, które poprawią kondycję włosów oraz skóry głowy. Korzystając z naszych usług można między innymi zahamować i stopniowo odwrócić proces łysienia, z którym zmaga się coraz większy odsetek mężczyzn, nierzadko już w bardzo w młodym wieku. Zapraszamy do kontaktu – rezerwacji terminu wizyty w naszym salonie można dokonać online, bez wychodzenia z domu!