Menu Zamknij

Trychologia

Chcemy zapewnić Klientom usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie, dlatego cyklicznie uczestniczymy w wielu kursach branżowych (także jako szkoleniowcy) i zdobywamy nowe umiejętności. Obszarem zainteresowań pracujących u nas specjalistów jest trychologia ‒ nauka medycyny dotycząca badania i diagnozowania schorzeń skóry głowy i włosów. Oferujemy różnorodne zabiegi lecznicze, dostosowane do zdiagnozowanych przyczyn powstałych problemów. Dużą popularnością cieszy się np.: infuzja tlenowa, dermapen, mezoterapia skóry głowy.

Infuzja tlenowa

Jednym z najpopularniejszych zabiegów trychologicznych wykonywanych przez pracujących u nas specjalistów jest infuzja tlenowa. Polega ona na wprowadzeniu w skórę głowy sprężonego powietrza wraz z odpowiednio dobranymi substancjami aktywnymi. Metoda ma na celu wzmocnienie krążenia krwi w okolicach mieszków włosowych oraz stymulację wzrostu włosów. Jest polecana osobom, których dotyka problem nadmiernego wypadania pasm powodujący łysienie, dolegliwość łupieżu (zarówno tłustego, jak i suchego) czy łojotokowego zapalenia skóry.

Urządzeniem, dzięki któremu możliwa jest miejscowa iniekcja substancji aktywnych – pobudzających, regenerujących i odnawiających skórę głowy jest dermapen. Korzystamy z niego, wykonując zabiegi mające na celu zniwelowanie utraty włosów. Oferowana, nowoczesna technika mikronakłuć jest komfortowa, precyzyjniejsza niż tradycyjne metody stosowane w mezoterapii oraz przynosi długotrwałe efekty. Przed rozpoczęciem zabiegu znieczulamy skórę specjalną maścią lub kremem.

Jeśli zależy Państwu na efektywnym pozbyciu się problemu szybkiego łysienia, zachęcamy do skorzystania z zabiegu, jakim jest mezoterapia igłowa skóry głowy. Polega ona na wprowadzeniu w skórę głowy odpowiednich substancji aktywnych, np. osocza bogatopłytkowego. Usługa ma na celu zatrzymanie wypadania pasm oraz stymulację wzrostu nowych włosów. Jest w pełni bezpieczna i bezbolesna. Aby uzyskać długotrwałe rezultaty, w zależności od indywidualnych potrzeb, warto powtórzyć zabieg 4-7 razy.

W naszym salonie uzyskasz również pomoc dotyczącą leczenia problemów skóry głowy. Do najczęstszych schorzeń, z którymi borykają się Klienci, należą łuszczyca lub grzybica, atopowe zapalenie skóry, wypadanie włosów i łysienie, łupież. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć Państwa w walce z danym schorzeniem. Proponujemy szereg zabiegów i usług pielęgnacyjnych mających na celu złagodzenie nieprzyjemnych objawów.

Przeprowadzamy leczenie wypadania włosów, które ma celu zapobiec łysieniu. Opisane wyżej zabiegi oferujemy zarówno Paniom, jak i Panom, którzy marzą o bujnej fryzurze. Usługę dobieramy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, a proces walki z problemem rozpoczynamy od diagnostyki. Znalezienie przyczyny kłopotu (takiej jak m.in. niewłaściwa diety, schorzenia dotyczące hormonów, np. niedoczynność tarczycy, czynniki genetyczne czy stres) pozwala na dopasowanie najskuteczniejszej metody leczenia.