Menu Zamknij

Strzyżenia

Wszystkie osoby marzące o metamorfozie, jaką można uzyskać poprzez zmianę fryzury oraz te, które potrzebują delikatnego cięcia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Proponujemy profesjonalne strzyżenie włosów w Gdyni. Zatrudniamy wyłącznie doświadczoną kadrę, która nieustannie nabywa nowe umiejętności, biorąc udział w wielu szkoleniach branżowych. Dzięki temu każdy Klient ma pewność, że trafia w ręce specjalistów.

Strzyżenie na najwyższym poziomie

Wybierając nasz salon fryzjerski, mają Państwo gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie. Strzyżenie włosów musi być odpowiednio dobrane do kształtu twarzy oraz gustu każdego Klienta. Przeprowadzamy je w wyjątkowej atmosferze, oferujemy także osobne pomieszczenie ‒ VIP room.

Pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy kosmetykach. Dlatego wszystkie osoby, które odwiedzają nasz salon fryzjerski, mają pewność, że ich włosy zostaną odpowiednio nawilżone i odżywione. Do skorzystania z usług zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów w każdym wieku.

Nowoczesna damska fryzura

Każdy pracujący u nas fryzjer chętnie doradza w dopasowaniu odpowiedniej fryzury. Profesjonalne strzyżenie włosów pozytywnie wpływa na wygląd oraz samopoczucie. Idealnie dobrana długość czy świetnie obcięta grzywka to podstawa do stworzenia oryginalnych stylizacji włosów na co dzień i na specjalne okazje.

Na strzyżenie damskie zapraszamy wszystkie Panie, którym zależy na profesjonalnym wykonaniu usługi. Bez względu na to, czy Klientka chce całkowicie odmienić swój wygląd, czy dokonać drobnej zmiany, od nas na pewno wyjdzie zadowolona. Równie chętnie wprowadzamy na włosach ogromne metamorfozy, jak i odżywiamy kosmyki poprzez podcięcie końcówek, czy niewielkie skrócenie pasm. Doskonałe cięcie może być przygotowaniem do wykonywania kolejnych usług: odbudowy i regeneracji, koloryzacji i innych.

Profesjonalne męskie cięcie

Do salonu zapraszamy także wszystkich Panów, którym zależy na oryginalnym wyglądzie. Proponujemy nowoczesne strzyżenie męskie, dobrane do potrzeb danego Klienta. Wykonujemy zarówno klasyczne, jak i nietuzinkowe fryzury. Odżywiamy kosmyki specjalnymi preparatami i korzystamy z narzędzi najwyższej jakości. Dzięki temu każdy mężczyzna, który nas odwiedza, wychodzi w pełni usatysfakcjonowany.

Zapraszamy na strzyżenie włosów w Gdyni. Zapewniamy pełen profesjonalizm, przyjemną atmosferę i atrakcyjne ceny poszczególnych usług. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Na pytania chętnie odpowiemy osobiście, mailowo lub telefonicznie.