Menu Zamknij

Salon

HAIR SPACE  to miejsce, gdzie eksperci odmienią Twój wygląd, dokonując spektakularnej metamorfozy fryzury, strzyżąc, farbując, uczesując na specjalne okazje oraz oferując serię odżywczych i pielęgnacyjnych zabiegów. Nasze usługi fryzjerskie są świadczone przez renomowanych specjalistów, korzystających z nowoczesnych technologii, urządzeń oraz produktów najwyższej jakości – w pełni bezpiecznych dla włosów i skóry głowy.

Odkryj swoje nowe ja w HAIR SPACE!

Profesjonalny zespół

Chcemy spełniać potrzeby wszystkich Klientów, dlatego cyklicznie bierzemy udział w branżowych szkoleniach, zarówno w roli uczestników, jak i prowadzących. Nieustanne poszerzanie umiejętności i przyswajanie wiedzy z dziedziny fryzjerstwa sprawiło, że nasz zespół profesjonalistów proponuje szereg usług, np.:

Pasjonuje nas również trychologia. Pracujący u nas specjalista, mgr trycholog wykona infuzję tlenową, dermapen, mezoterapię oraz zajmie się leczeniem różnorodnych problemów skóry głowy i wypadania włosów.

Wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni

Poza świetnym personelem, który doradzi w doborze fryzury i perfekcyjnie ją wykona, nasz salon fryzjerski cechuje wiele innych, istotnych zalet. Warto wspomnieć o idealnym położeniu w Gdyni oraz o przyjaznym, nowocześnie urządzonym wnętrzu, w którym miło się przebywa. Dla osób, które chcą, aby poszczególne zabiegi odbywały się w kameralnej atmosferze, w odosobnieniu, przygotowaliśmy pomieszczenie VIP. Tym, którym zależy na profesjonalnej pielęgnacji włosów na co dzień, oferujemy serię włoskich kosmetyków. Można je u nas nabyć w atrakcyjnej cenie.

Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych Klientów, zachęcamy do umówienia wizyty. Wszelkie wątpliwości chętnie rozwiejemy osobiście, a także telefonicznie lub mailowo.