Menu Zamknij

Przedłużanie włosów

W naszym salonie Hairs Space zlokalizowanym w Gdyni wykonujemy przedłużanie i zagęszczanie włosów z użyciem sprawdzonych metod i najlepszych produktów kosmetycznych. Zapraszamy wszystkie Panie, do skorzystania z naszej oferty i odmiany swojego wyglądu na lepsze! Jesteśmy doświadczonym zespołem pasjonatów sztuki fryzjerskiej, dla których praca nad stylizacją i pielęgnacją włosów to prawdziwa przyjemnoścć. Dlatego korzystając z naszej oferty, każdy może liczyć nie tylko na profesjonalizm, ale też przyjazną atmosferę.

Obecnie na przedłużanie włosów decyduje się coraz więcej kobiet. Nic dziwnego, w końcu taki zabieg zarówno znacząco zwiększa długość kosmyków, jak i dodatkowo skutecznie zagęszcza fryzurę. Poddanie się zabiegowi w naszym profesjonalnym salonie to gwarancją w pełni satysfakcjonujących rezultatów. W Hair Space stosujemy innowacyjne metody, które gwarantują naturalny wygląd włosów.

Przedłużanie włosów w Hair Space

Profesjonalne przedłużanie włosów to zabieg całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny, po którego wykonaniu ich objętość znacząco się zwiększy. Do naturalnych kosmyków doczepiamy nowe, korzystając z precyzyjnych metod zapewniających najlepsze efekty. Ostateczna długość, jaką możemy uzyskać, jest uzależniona od kilku czynników, takich jak:

  • rodzaj fryzury (np. cieniowana),
  • kondycja włosów,
  • długość kosmyków. 

Z tego powodu decyzja o sposobie i możliwości wykonania zabiegu jest zawsze podejmowana indywidualnie. Odpowiedzialny jest za nią doświadczony specjalista fryzjerstwa, który będzie wykonywał przedłużanie włosów. Zawsze staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom klientek Hair Space. 

Skuteczne przedłużanie włosów pozwoli każdej Pani cieszyć się z pięknej fryzury, której nie powstydziłyby się największe gwiazdy czy celebrytki! Miękka, gęsta i puszysta fryzura zawsze dodaje kobiecie atrakcyjności i pewności siebie na co dzień. Zabieg ten jest polecany również osobom szykującym się do ważnych wydarzeń, takich jak np. ślub. Aby skorzystać z przedłużania i zagęszczania włosów w Hair Space wystarczy już teraz umówić się na wizytę w salonie w dogodnym dla siebie terminie.