Menu Zamknij

Nanoplastia

Realizowana w naszym, zlokalizowanym na terenie Gdyni, salonie kosmetycznym nanoplastia, to innowacyjne prostowanie włosów z wykorzystaniem starannie dobranych substancji aktywnych. Zabieg jest bezpieczny, a przy tym cechuje się dużą skutecznością – takich efektów nie da się uzyskać, nawet przy użyciu najlepszej prostownicy. Jesteśmy zespołem pasjonatów fryzjerstwa i trychologii, którzy każdego dnia pomagają klientom stworzyć ciekawe stylizacje i poprawić kondycję kosmyków oraz skóry głowy.

Nanoplastia - Innowancyjne prostowanie włosów

Włosy powinny być umyte, nie nakładamy po umyciu na nie odżywki ani innych kosmetyków. Na świeżo umyte kosmyki aplikuje się specjalny preparat do nanoplastii, zaczynając mniej więcej od nasady. Na głowę nakładamy czepek.

Po godzinie należy zmyć preparat wodą i wysuszyć włosy. Kolejny krok to wyprostowanie ich specjalną prostownicą. Do tego celu bierze się dość cienkie pasma. Każde pasmo należy „wygładzić” urządzeniem 5-15 razy, w zależności od kondycji włosów.

Na koniec myjemy włosy szamponem i nakładamy maskę. Zaleca się stosowanie delikatnych szamponów bez SLS o pH przyjaznym dla pasm. Cały zabieg trwa od 3 do 6 godzin, więc należy zarezerwować sobie nieco czasu. Co jednak warte podkreślenia, efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. A co jeszcze ważniejsze, nanoplastia jest w 100% bezpieczna dla włosów.

Efekty zabiegu są widoczne gołym okiem zaraz po jego wykonaniu. Kosmyki są proste, gładkie i lśniące. Użyte składniki aktywne (m.in. wspominana karbocysteina oksoacetamidowa) nie obciążają ich struktury i sprawiają, że pasma są lekkie, lśniące i miękkie. Z pewnością nie są jednak oklapnięte.

Uzyskane rezultaty są długotrwałe. Włosy można myć (czy po prostu moczyć, na przykład na basenie) już tego samego dnia. Farbowanie możliwe jest już po 5 dniach od wykonania zabiegu.

Jednak salon Hair Space z Gdyni oferuje również wiele innych zabiegów. Naszą specjalnością jest zarówno nanoplastia, jak i wiele innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz leczniczych.