Menu Zamknij

Koloryzacje

Poza strzyżeniem najczęściej wykonywaną usługą fryzjerską jest farbowanie włosów. Do naszego salonu w Gdyni zapraszamy osoby, które poprzez kolor pasm chcą odmienić swój wygląd. Odcień dobieramy indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego Klienta. Zabieg wykonujemy przy użyciu profesjonalnych produktów najwyższej jakości, które nie obciążają kosmyków. Szeroka gama ekskluzywnych usług np.: koloryzacja jednolita, wielotonowa, baleyage sprawia, że łatwo znaleźć opcję najlepiej dopasowaną do swojego stylu.

Najmodniejsze farbowanie

Wszystkich, którzy chcą mieć nowy kolor kosmyków na całej długości lub jej części, czy pokryć siwe pasma, zachęcamy do umówienia wizyty. Śledzimy najnowsze trendy branżowe, dlatego chętnie pomożemy w doborze najlepszej barwy. Koloryzacja włosów ma wiele zalet. Wśród najważniejszych plusów wynikających z przeprowadzenia zabiegu powodującego zmianę koloru wyróżnia się:

  • ciekawą odmianę wizerunku,
  • uzyskanie blasku i głębi kolorów poszczególnych pasm,
  • odżywienie włosa aminokwasami, dzięki czemu staje się zdecydowanie mocniejszy,
  • częstą możliwość zmiany swojego wyglądu, farbowanie włosów dostosowane do własnego stylu, upodobań, czy panujących trendów.

Dlaczego warto zapisać się na koloryzację do naszego salonu?

Każdy zabieg, począwszy od strzyżenia czy czesania na różne okazje, przez farbowanie włosów, po botox czy leczenie problemów skóry głowy wykonujemy profesjonalnie, z troską o bezpieczeństwo wszystkich Klientów. Wszystkie osoby odwiedzające nasz salon, wychodzą z niego usatysfakcjonowane i pozytywnie zaskoczone. Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę,
  • doradztwo,
  • najwyższej jakości produkty, które w żaden sposób nie szkodzą fryzurze,
  • pięknie urządzone wnętrza, w których miło się przebywa,
  • pomieszczenie VIP,
  • atrakcyjne ceny.

Zmiana wyglądu już dziś

W naszym salonie fryzjerskim w Gdyni każdy Klient zostanie objęty perfekcyjną opieką. Zapraszamy zarówno młodzież, która marzy o oryginalnym kolorze włosów, jak i dojrzałe kobiety, które decydują się na duże zmiany wizerunku lub chcą pokryć siwe kosmyki. Oferujemy farbowanie włosów najlepszymi na rynku preparatami, w pełni bezpiecznymi dla pasm i skóry głowy.

Zapraszamy także do zapoznania się z opisem innych usług, które proponujemy. Zawarte w poszczególnych zakładkach strony informacje pomogą w podjęciu decyzji, na który zabieg warto się zdecydować. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – osobiście w naszym salonie, a także mailowo czy telefonicznie. Zaproponujemy również wstępną zmianę fryzury np. farbowanie włosów.