Menu Zamknij

Koloryzacja zaawansowana

Zmiana swojego wyglądu może obejmować całkowitą odmianę dotychczasowego wizerunku. W ofercie naszego salonu fryzjerskiego znajduje się koloryzacja, która pozwala uzyskać niepowtarzalną fryzurę. Wielobarwne kompozycje nie tylko przyciągają wzrok, ale też podnoszą pewność siebie i doskonale wydobywają najważniejsze elementy urody.

Do wykonywania usług wykorzystujemy jedynie kosmetyki najwyższej jakości. Bogaty skład preparatów minimalizuje ryzyko uszkodzenia kosmyków podczas procedury i wzmacnia ich budowę. To szczególnie ważne przy obciążających zabiegach,  zastosowanie odpowiednich produktów zwiększa szansę na zachowanie pięknych i zdrowych włosów.

USŁUGA DIRECTOR TOP STYLISTA STYLISTA
BALEYAGE 300-780 PLN 250-650 PLN 200-520 PLN
BALEYAGE + STRZYŻENIE 360-900 PLN 300-750 PLN 240-600 PLN
DEKOLORYZACJA + KOLORYZACJA WŁOSÓW + STRZYŻENIE 480-1100 PLN 400-900 PLN 320-720 PLN
KOLORYZACJA WIELOTONOWA 360-550 PLN 300-550 PLN 240-440 PLN
KOLORYZACJA WIELOTONOWA + STRZYŻENIE 400-720 PLN 330-600 PLN 260-580 PLN

Zaawansowane koloryzacje w Hair Space

Wykonywana przez nas koloryzacja zaawansowana obejmuje wiele sektorów. Jednym z najpopularniejszych wyborów jest baleyage. Usługa ta polega na rozjaśnieniu wybranych partii pasm, by uzyskać delikatny kontrast pomiędzy poszczególnymi kosmykami. Dzięki temu cała fryzura staje się rozświetlona, a kolor bazowy podkreślony. Takie rozwiązanie nadaje włosom wyjątkowo naturalny i zdrowy wygląd.

W naszej ofercie znajduje się także koloryzacja wielotonowa. Opiera się ona na dwóch, podstawowych barwach, które stanowią bazę. Jest to zabieg, który wymaga precyzji i czasu, jednak zapewnia niesamowite rezultaty. Fryzura zyskuje wówczas trójwymiarowy i świeży charakter.

W niektórych przypadkach niezbędna okaże się dekoloryzacja. Oferujemy ją osobom decydującym się na znaczną zmianę koloru. Wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki, które w swoim składzie mają również substancje pielęgnujące. Dzięki temu zabieg ten nie jest tak obciążający, a kosmyki pozostają miękkie, błyszczące i zadbane.

Poznaj naszą jakość

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego salonu fryzjerskiego. Wszystkie procedury są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze służą radą. Usługi są przeprowadzane w miłej i kameralnej atmosferze, dzięki czemu nasi goście mogą zaznać pełnego relaksu i odprężyć się podczas farbowania.