Menu Zamknij

Koloryzacja podstawowa

Chęć zmiany barwy kosmyków i ich długości może pojawić się w dowolnym momencie. Nie warto się ograniczać! Nowa fryzura pozwala na całkowitą odmianę swojego wizerunku i daje poczucie należytej pielęgnacji. W ofercie naszego salonu fryzjerskiego znajduje się koloryzacja podstawowa ze strzyżeniem lub bez włosów krótkich, jak i długich, dlatego każdy może odnaleźć usługę wprost dla siebie. Koloryzacja jednolita to wybór dla wszystkich, którzy chcą odświeżyć dawną fryzurę lub nadać jej innego charakteru. Zabiegi wykonujemy na produktach najwyższej jakości, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że ukończona usługa spełni oczekiwania.
USŁUGA DIRECTOR TOP STYLISTA STYLISTA
KOLORYZACJA JEDNOLITA – WŁOSY KRÓTKIE 260 PLN 220 PLN 180 PLN
KOLORYZACJA JEDNOLITA – WŁOSY ŚREDNIE 310 PLN 250 PLN 200 PLN
KOLORYZACJA JEDNOLITA – WŁOSY DŁUGIE 360 PLN 300 PLN 240 PLN
KOLORYZACJA JEDNOLITA + STRZYŻENIE – WŁOSY KRÓTKIE 300 PLN 250 PLN 200 PLN
KOLORYZACJA JEDNOLITA + STRZYŻENIE – WŁOSY ŚREDNIE 360 PLN 290 PLN 230 PLN
KOLORYZACJA JEDNOLITA + STRZYŻENIE – WŁOSY DŁUGIE 420 PLN 350 PLN 280 PLN
KOLORYZACJA JEDNOLITA + STRZYŻENIE MĘSKIE
150-250 PLN 120-200 PLN
TONOWANIE KOLORU 100-150 PLN 100-150 PLN 100-150 PLN

Podstawowa koloryzacja w naszym salonie

W naszej ofercie znajduje się koloryzacja podstawowa przeprowadzana przez profesjonalnych fryzjerów. Wykwalifikowany zespół dobiera kosmetyki dopasowane do rodzajów pasm, dlatego cała procedura jest bezpieczna, a kosmyki odżywione i odświeżone. Cenimy satysfakcję gości i z tego względu nieustannie pracujemy nad tym, by nasi pracownicy podnosili swoje umiejętności. Przygotowaliśmy usługi także dla wymagających Klientów. Osoby, które cenią prywatność, mogą skorzystać z zabiegu w oddzielnym pokoju VIP. W salonie dokładamy wszelkich starań, by obsługa pozostawała na najwyższym poziomie, a zadowolenie Klientów nieustannie rosło.

Odmień swój wygląd

Znamy się zarówno na męskich, jak i damskich fryzurach. Z tego względu każdy, kto potrzebuje porady, może polegać na naszych pracownikach. Kameralna atmosfera zapewni komfortowe doznania i pozwoli na pełen relaks w trakcie wykonywania zabiegu. Każdy moment jest odpowiedni na zmianę. Odmienna barwa kosmyków doda twarzy charakteru i podkreśli zalety urody. Zapraszamy na farbowanie wszystkich, którzy chcą poczuć powiew świeżości i zyskać nowy wygląd. Zachęcamy również do cięć i zupełnie nowych fryzur. W doborze odpowiedniej długości pomoże nasza wyspecjalizowana kadra.