Menu Zamknij

Keratynowe wygładzanie włosów

Hair Space to wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni, w którym wykonujemy wszelkie pielęgnacyjne zabiegi fryzjerskie. Jednym z nich jest keratynowe prostowanie włosów, cieszące się ogromną popularnością wśród naszych Klientek. Efekt usługi jest olśniewający: mocne, zdrowe i niepuszące się kosmyki pełne blasku.

Wzmocnione włosy

Każdą Panią, dla której prostowanie włosów domowymi sposobami jest codziennością, zapraszamy do naszego salonu. Osobom, których fryzura się nie układa i jest skłonna do puszenia, oferujemy profesjonalne wygładzanie. Z usługi skorzystają też Panie o zniszczonych lub matowych włosach, pozbawionych blasku oraz tych, które nadmiernie się elektryzują. Sekret zabiegu tkwi w keratynie – białku będącym naturalnym budulcem włosa, mającym na celu:

  • odżywienie i regenerację pasm,
  • spowodowanie, że kosmyki staną się gładkie i miękkie,
  • zapewnienie efektu na kilka tygodni.

Wykonanie usługi trwa od 2 do 6 godzin, w zależności od długości i grubości pasm Klientki. Zaczyna się odpowiednim oczyszczaniem włosów i skóry głowy. Następnie nakłada się preparat z keratyną oraz antyoksydantami i witaminami, który należy pozostawić na 30 minut. Najważniejszym momentem, jest prostowanie włosów keratyną, przy pomocy urządzenia nagrzanego do 230 stopni. Każde pasmo należy wygładzić kilkakrotnie.

Najwyższa jakość usług

Tak, jak pozostałe zabiegi fryzjerskie, keratynowe prostowanie włosów jest wykonywane przez doświadczonych profesjonalistów przy użyciu nowoczesnych technologii i urządzeń oraz preparatów w pełni bezpiecznych dla skóry głowy i pasm. Dlatego też każdy Klient ma pewność olśniewającego efektu, który utrzyma się przez długi czas. Osobom, które chcą zadbać o pielęgnację kosmyków na co dzień, polecamy włoskie kosmetyki, które sprzedajemy w naszym salonie w atrakcyjnych cenach.

Na co jeszcze można liczyć w Hair Space? Wyróżnia nas:

  • doświadczony zespół pracowników, którzy nieustannie się uczą i przekazują swoją wiedzę innym ‒ bierzemy udział w wielu szkoleniach branżowych w roli uczestników i prowadzących,
  • profesjonalne doradztwo, dotyczące wszelkich zabiegów czy doboru fryzury do kształtu twarzy,
  • doskonała, przyjacielska atmosfera,
  • świetna lokalizacja i nowocześnie urządzone wnętrza,
  • szeroka oferta zabiegów oraz usług premium,
  • pomieszczenie VIP.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi usługami oferowanymi przez nasz salon fryzjerski w Gdyni i umawiania wizyt. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszelkie wątpliwości dotyczące keratynowego prostowania włosów oraz innych zabiegów chętnie rozwiejemy osobiście, mailowo lub telefonicznie.