Menu Zamknij

Infuzja tlenowa

Jednym z zabiegów wykonywanych w naszym salonie Hair Space jest infuzja tlenowa skóry głowy. Polecamy go m.in. osobom mającym problemy z łysieniem. Trychologia to dziedzina medycyny poświęcona badaniu i leczeniu dolegliwości dotyczących włosów oraz skóry głowy, w której jesteśmy specjalistami. Dlatego zapewniamy najwyższą wysoką jakość usług oraz satysfakcję z efektów przeprowadzanych zabiegów pielęgnacyjnych.

Dla kogo zabieg infuzji tlenowej?

Z pomocą doświadczonego trychologa każdy może pozbyć się problemów wynikających ze słabej kondycji skóry głowy, które przyczyniają się do pogorszenia zdrowia oraz wyglądu włosów. W Hair Space przeprowadzaniem zabiegów zajmują się doświadczeni i kompetentni specjaliści. Infuzja tlenowa to metoda ciesząca się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród mężczyzn, ale i Panie chętnie z niej korzystają! Polecana jest w przypadku wielu dolegliwości, do których zalicza się m.in.:

  • łysienie,
  • osłabienie kondycji włosów,
  • łojotokowe zapalenie skóry,
  • łupież.

Innowacyjna infuzja tlenowa jest zabiegiem polegającym na wtłaczaniu w skórę głowy sprężonego powietrza wraz ze specjalnie dobranymi substancjami aktywnymi. W ten sposób można pozbyć się złogów kreatynowych, a także zrogowaciałego naskórka. Przede wszystkim jednak metoda ta stymuluje pracę gruczołów łojotokowych i poprawia krążenie krwi w okolicach mieszków włosowych, przyczyniając się do stymulacji wzrostu włosów. Satysfakcjonujące rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu! 

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej infuzji tlenowej, która pozwoli znów cieszyć się bujną fryzurą! W celu uzyskania najlepszych rezultatów, polecamy przeprowadzenie 4-6 zabiegów co 10-14 dni. Po skutecznym zakończeniu terapii sugerujemy powtarzanie jej co miesiąc, w celu podtrzymania efektów. Aby skorzystać z pomocy specjalistów z Hair Space, wystarczy umówić się na dogodny termin z trychologiem, korzystając z wygodnej opcji rezerwacji online. Zapraszamy także do sprawdzenia pozostałych usług fryzjerskich, jakie świadczymy w naszym salonie, który mieści się na terenie Gdyni – zadbamy o piękny wygląd włosów!