Menu Zamknij

Afroloki

Chcemy spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów, bez względu na ich wiek i styl, dlatego nieustannie śledzimy modowe trendy w branży fryzjerstwa. Oferujemy różnorodne usługi, które pozwalają na odmianę wizerunku. Jedną z nich są niewątpliwie, niewychodzące od kilku sezonów z mody, afroloki. Burza loków przypominająca rozplątane, cieniutkie warkoczyki to chętnie wybierana fryzura, zapewniająca efekt WOW. Nikt nie przejdzie obok niej obojętnie!

Afroloki – modna alternatywa

Spektakularna metamorfoza, jaką gwarantują afroloki, to doskonały wybór dla Pań o różnym kolorze włosów. Świetnie prezentują się zarówno w blondzie, jak i odcieniach czerwieni, brązów czy czerni. Choć są syntetyczne, wyglądają jak naturalne, co jest ich kolejną, istotną zaletą. Ponadto są modną alternatywą dla fal.

Fryzurę wykonaną w naszym salonie w Gdyni można nosić przez około 10 tygodni. Następnie Klientki decydują się na powrót do swojego rodzaju włosów lub umawiają się na zrealizowanie usługi kolejny raz. Należy wspomnieć, że świetnie prezentują się w wersji:

  • rozpuszczonych kosmyków,
  • pasm spiętych w kitkę lub kok,
  • włosów krótkich, do ramion i długich.

W każdym z wariantów tworzą niezapomnianą fryzurę pełną objętości. Co istotne, włosy są miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku.

Ponadczasowe afroloki ‒ profesjonalne wykonanie i niesamowity efekt

Każda wykonana przez nas usługa, począwszy od strzyżenia, przez koloryzację, czesanie, warkoczyki, aż do różnego typu zabiegów jest przeprowadzana przez doświadczonych fryzjerów pełnych pasji i zaangażowania w pracę. Dzięki czemu mają Państwo pewność, że fryzura jest dokładnie dobrana do indywidualnych potrzeb, stylu i typu włosów.

Założenie modnych loków jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne. Pasemka są odpowiednio aplikowane, więc nie wpływają negatywnie na naturalne kosmyki, pozwalając im swobodnie rosnąć.

Co jeszcze można zyskać, korzystając z naszych usług?

Chcemy, aby każdy Klient czuł się u nas bezpiecznie i wygodnie. Dlatego też niezwykle ważna jest miła, przyjacielska atmosfera panująca w salonie Hair Space. Nowoczesne wnętrze sprzyja rozluźnieniu. Jeśli chcą Państwo poczuć się bardziej komfortowo, zapraszamy do naszego pomieszczenia VIP. Dogodna lokalizacja i konkurencyjne ceny to kolejne zalety przemawiające za zarezerwowaniem wizyty. Oferujemy również profesjonalne doradztwo ‒ na wszystkie pytania dotyczące afroloków lub innych naszych propozycji chętnie odpowiemy osobiście, mailowo lub telefonicznie.

Warto pamiętać, że każdy zabieg wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii, a używane przez nas preparaty w żaden sposób nie obciążają włosów. Osobom, które chcą na co dzień profesjonalnie zadbać o swoją fryzurę, proponujemy serię włoskich kosmetyków, które sprzedajemy w atrakcyjnych cenach.